Letem Světem

Když k moři, tak trochu netradičně...

Konečně jsem si splnil sen - svojí fotografii jsem nafotil, vytisknul a pověsil na zeď.

Je prima zajet si fotografovat na tajemná místa po celém světě, ale pokud máte rodinu s malými dětmi a napnutý rozpočet, tak to může být problém jak finanční, tak i časový.

Z podzimního listopadového výletu do Chorvatské Puly se v naší rodině již stala tradice. Manželce s dětmi se tam líbí a já mám spoustu námětů k fotografování. Ač se to nezdá, ale i v tomto ročním období má Pula co nabídnout.

Vynikající nástroj na určení hloubky ostrosti, ale nejen to.

Objektiv dorazil ze servisu, tak hurá na zkoušení …

Nákup objektivu a velké očekávání…

Začátkem července 2016 jsme se s rodinkou rozhodli navštívit Prachovské skály a díky náhodě vznikla fotoreportáž o jízdě veteránů Loukotě a řemeny v Jičíně 2016

Přemýšlel jsem o základním objektivu pro můj Nikon D7100. Po přečtení různých recenzí, srovnávacích webů a fór, jsem dospěl k rozhodnutí zakoupit Sigmu 18-35/1.8 v provedení Art.

S přibývajícím vybavením jsem začal řešit problém kam to všechno nacpat a zároveň, aby to bylo bezpečné před kapesními zloději. Nějakou dobu jsem hledal na internetu a pak padla volba na tento fotobatoh Lowepro Flipside 400 AW.

Již několik let se poměrně často pohybuji v přírodě mimo značené turistické stezky a tak bych se rád podělil o zkušenosti s oblečením do přírody.